HAKKIMIZDA

Kurumsal >


İZYAPI Kimdir?

Sektörde 35 yıllık tecrübesi vardır

Faaliyet alanlarında uzman kadro su ile faaliyet göstermektedir.

Sözde değil özde dürüstttür.

Güleryüzlüdür.

Her zaman sözünün arkasındadır.

Sürdürülebilir hizmet ve kalite anlayışına sahiptir.

"Ne iş olsa yapmıyor" , bu ukalalığından değil :-) bildiği işleri yapar.. Konusu olmayan işler ile ilgili size nerede bulabileceğiniz hakkında destek sağlar .

İnanmadığı uygulamayı da yapmıyor, ancak isterseniz malzeme tedariği noktasında size hizmet veriyor.

İzyapıdan alacağınız ürün ve hizmetler için zaman zaman "piyasanın en ucuzu" diyemezsiniz , ancak herzaman "en iyisi" diyebilirsiniz..

İzyapı dostluklar biriktirir. Bunun bir göstergesidir ki başka yerde şubesi olmamasına rağmen, ülkenin hemen her yerinde dostları sayesinde malzeme tedariği ve uygulama hizmeti vermektedir.


Neden İZYAPI ?

Bina yalıyımı, malzeme üretiminden uygulamasına kadar birçok bilim dalının bilgisini içeren, çok yönlü, sistemli ve titiz bir çalışmadır. Özellikle, projelendirme ve teknik uygulaması son derece karmaşık detaylar içeren yalıtım işleminin,  herhangi birileri tarafından değil, yılların deneyimine sahip uzmanlarca gerçekleştirilmesi gerekir. İzyapı İzolasyon olarak biz, yalnızca kendi işimizi yapıyoruz. Sunduğumuz hizmet ve yarattığımız çözümlerle kısa zamanda sektörde referans merkezi haline geldik.

İşimizi Seviyoruz, Çevreyi Koruyoruz, Ülkemize Hizmet Ediyoruz?

Amacımız, binalarda yalıtımın bir lüks olarak değil, bir zorunluluk olarak algılanmasına katkıda bulunmak. Bu bağlamda, insan sağlığının korunması, israfın önlenmesi, enerjinin etkin ve verimli kullanılarak maliyetlerin düşürülmesi ve çevrenin korunması amacına hizmet etmeyi bir görev biliyoruz ve bu nedenle işimizi çok seviyoruz. Sağlıklı ve konforlu mekanlar yaratıyoruz.

İZYAPI İZOLASYON VE YAPI MALZ.
İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

Turgut Türkalp Mah. Akbelen Bulvarı No. 37/1 33090 - Toroslar / MERSİN

+90 324 321 73 70 (pbx)

+90 324 321 73 74

izyapi@izyapi.com.tr