VİZYON & MİSYON

Kurumsal >

VİZYON & MİSYON

İzyapı 15 yıllık sektör tecrübesi ile birlikte 2002 yılında yılında kuruldu . Hizmetlerinde kalite çizgisini en üst seviyede tutabilmek adına, faaliyet gösterdiği konular ile ilgili, sektörün en güçlü üreticilerinin satış ve uygulama yetkili bayiliğini yapmaktadır.
Müşteri memnuniyetini azami oranda sağlayabilme çabalarının sonucunda, aranılan ve faaliyet alanında özellikle tercih edilen bir isim olma başarısını göstermiştir.

Enerjide dışa bağımlı olan ülkemizde , ısı izolasyonun bir lüks değil , zorunluk olduğu,deprem kuşağında olmamız nedeni ile su yalıtımının binaların ayakta kalması için hayati önemi olduğu vb .konularda toplumsal bilinci arttırmak için çalışmalarına kararlılıkla devam etmektedir.
Bildiği , kontrol edebileceği ve sorumluluk yüklenebileceği alanlarda , faaliyet gösterme tercihi ile doğan “ne iş olsa yapmıyoruz “ mottosu ile çalışmalarına, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da, aynı hassasiyetle devam eden İzyapı , ilkeli, dürüst ve güvenilir hizmet anlayışını taviz vermeden devam ettirme kararlılığındadır. 

İZYAPI İZOLASYON VE YAPI MALZ.
İNŞ. TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

İletişim

Turgut Türkalp Mah. Akbelen Bulvarı No. 37/1 33090 - Toroslar / MERSİN

+90 324 321 73 70 (pbx)

+90 324 321 73 74

izyapi@izyapi.com.tr